Agentúrne zastúpenie pre distribúciu technických plynov spoločnosti AIR PRODUCTS

Technické plyny

V roku 2013 naša spoločnosť začala s dodávkami technických plynov americkej značky AIR PRODUCTS. Takto dokážeme našim zákazníkom dodať servis vo forme dodávky hutníckych materiálov z antikoru, hliníka či ocele priamo zo skladu a zároveň dodať technické plyny v širokom sortimente tejto kvalitnej značky.

V portfóliu plynov značky AIR PRODUCTS nájdete technické plyny vhodné na zváranie jednodruhové, ako aj rozličné špeciálne zmesi vyvinuté na zváranie rozličných druhov hutníckych materiálov. Ďalej ponúkame rozličné plyny pre použitie v potravinárstve, sklárstve, farmaceutickom priemysle, meracej technológii – kalibračné plyny  –  a hélium Balloonium na plnenie balónov. Pre páliace a rezacie centrá ponúkame vysoko čisté plyny. Pokojne na nás môžete obrátiť aj s požiadavkami na špeciálne plyny a plynové zmesi, ktoré spoločnosť zabezpečí z rozličných krajín Európy.

Spoločnosť AIR PRODUCTS ponúka svoje plyny v rozličných baleniach – pre maloodberateľov fľaše, pre väčších odberateľov fľaše a zväzky, pre veľkoodberateľov ponúka možnosť zavedenia veľkoobjemových dodávkových a skladovacích systémov.

K fľašiam si u nás môžete zakúpiť regulačné ventily, prípojky, rezné dýzy, nahrievacie hubice a iný zvárací materiál.

Špecialista na predaj plynov je Ing. Lucia Mariothová 0911 49 121, e-mail: mariothova@llzservis.sk

Viac informácií nájdete na stránke spoločnosti: http://www.airproducts.sk/