Agentúrne zastúpenie pre antikor a hliník od firmy Nova Trading s.a.

Od minulého leta je naša spoločnosť agentúrnym zastúpením veľkého poľského stock holdera a servisného centra na výrobu antikoru a hliníka – Nova Trading s.a. Spolupráca s týmto partnerom stabilizovala náš ponúkaný sortiment a otvára okrem nákupu u nás aj možnosť priameho predaja zo zahraničia, ak je potrebná špeciálna cena, podmienky resp. dlhodobá realizácia väčšej dodávky tovaru.

Táto spoločnosť sa za viac ako dvadsať rokov svojej histórie vypracovala na dlhoročného leadra v distribúcii hutníckych tovarov z antikoru a hliníka v Poľsku a patrí vo svojom odbore medzi výrazných predstaviteľov v Európe. Každoročne rozširuje svoj sortiment, objem tovaru alebo portfólio krajín, kde exportuje. Široký sortiment štandardných materiálov alebo rýchlosť dodávky špeciálov je u nich samozrejmosťou.

Materiály, ktoré táto spoločnosť distribuuje sú z veľkej miery z produkcie nemeckej, fínskej a talianskej, pre menej náročných zákazníkov spoločnosť ponúka aj tovary z produkcie mimo EÚ.

Nova Trading je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001 : 2000 potvrdeného Det Norske Veritas Poland a certifikátu ochrany životného prostredia ISO 14001. Kvalita dodávok a servisu od tohto dodávateľa je veľmi vysoká. Veríme, že tak ako sme sa my presvedčili o jeho kvalitách, presvedčíme o kvalite tohto distribútora aj Vás!

Toto servisné centrum je vybavené najmodernejšími linkami na:

  • priečne a pozdĺžne delenie zvitkov, prístrihov a plechov rôznych hrúbok,
  • brúsenie, kefovanie plechov a zvitkov, v krátkej budúcnosti aj zrkadlové leštenie plechov,
  • laserové rezanie plechov, v krátkej budúcnosti aj 3D,
  • brúsenie a leštenie rúr, profilov, plochých a kruhových tyčí.

Vážení zákazníci, po dvadsiatich rokov spolupráce a partnerstva s talianskymi distribútormi antikoru sme urobili zmenu, z ktorej máme dobrý pocit!  Poľsko je významná krajina EÚ, náš veľký severný sused, ktorý investuje do modernizácií poľských firiem a kde vláda svojimi nástrojmi pomáha rozvoju lokálnych podnikov. Dnes celý svet hovorí o globalizácii. Za veľkými nadnárodnými spoločnosťami však nevidieť, kto je tam za oponou. Nákupom tovaru u súkromnej poľskej spoločnosti slovenskej firmy a slovenskej firmy však reálne vidíte, koho ste podporili. Ďakujeme za Vašu vernosť!

Viac informácií nájdete na stránke spoločnosti www.nova-trading.com